2014 metais partec Partec GmbH tapo Sysmex Partec GmbH

Sysmex ir Partec susivienijimas – esminis žingsnis link geresnių sveikatos technologijų! 2013 m. rugsėjį Sysmex korporacija įsigijo tėkmės citometrijos pionierius Partec. Šių dviejų organizacijų susijungimas suteikia galimybę papildyti Partec technologijas reikšmingais naujais sprendimais ir paslaugomis. Šio bendradarbiavimo ateities perspektyvos teikia itin daug vilčių.

Kaip įgyvendinti misiją visam pasauliui tiekti geriausias tėkmės citometrijos sistemas? Tėkmės citometrijos pionieriai Sysmex Partec vysto inovatyviausias technologijas, kurias derindami su unikaliu dizainu pasiekia geriausių rezultatų. Išmanius ir efektyvius sprendimus integruodami su naujausiomis mokslinėmis ir biotechnologinėmis žiniomis, Sysmex Partec suteikia galimybę atlikti aukščiausios kokybės automatizuotą ląstelių analizę.

Didelė įvairovė Sysmex Partec siūlomų kompaktiškų tėkmės citometrijos sistemų padės atrasti sprendimą ne tik rutininiams taikymams, bet ir sudėtingiausiams moksliniams tyrimams. Dėl lanksčios šviesos šaltinių ir optinių parametrų konfigūracijos Sysmex Partec prietaisais ląstelių analizė atliekama tiek mokslo ir medicinos laboratorijose, tiek biotechnologijų kompanijose.

Unikalios tikrojo laiko ląstelių vertinimo technologijos dėka pasirinkę Sysmex Partec tėkmės citometrą galėsite absoliučiai suskaičiuoti ir įvertinti daugiau nei 100.000 ląstelių per minutę. Daugiau jokių papildomų ląstelių skaičiuotuvų, jokių etaloninių rutuliukų atskaitai – tik dar didesnis tikslumas ir geresnis kainos ir kokybės santykis nei bet kada anksčiau!

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.sysmex-europe.com/products/flow-cytometry.html.