Analytik Jena tiekia įvairius prietaisus ir produktus, skirtus analitiniams matavimams, gyvybės mokslams ir optoelektronikos taikymams. Produktų įvairovė apima moderniausias analitines technologijas, išpuoselėtas sistemas bioanalitiniams gyvybės mokslų srities tyrimams ir aukščiausios klasės optinius vartojimo produktus.

Su Analytik Jena dirbame nuo 2009 m., o jų prekės ženklą Biometra atstovaujame jau beveik 20 metų. Siūlome jų gyvybės mokslams skirtų produktų liniją, tad mūsų platinamus ir prižiūrimus prietaisus bei reagentų rinkinius galite aptikti beveik kiekvienoje Lietuvos gamtos ir gyvybės mokslų ar biomedicinos tyrimų laboratorijoje.

Siekdami pradėti dialogą apie individualius klientų poreikius, nuo 2015 m. naująjį Analytik Jena Biometra TAdvanced DEMO ciklinį termostatą gyvai pristatome tiek ligoninių laboratoriniuose padaliniuose, tiek mokslo institucijose, tiek kitose tyrimus atliekančiose įstaigose. Kiekvienam klientui suteikiame galimybę išbandyti šį naujos kartos ciklinį termostatą ir laukiame jų pasiūlymų, kaip galime tobulinti šį produktą toliau.

Susidomėjote? Registruokitės! Išbandykite! Išsakykite savo nuomonę!

Po Lietuvą keliaujantis Analytik Jena Biometra TAdvanced DEMO ciklinis termostatas: