Svetainės privatumo politika

Svetainėje naudojami slapukai
UAB „Expertus Vilnensis” internetinėje svetainėje www.exvil.lt naudojami būtinieji ir anoniminiai analitikos slapukai slapukai (angl. cookies), jie reikalingi sklandaus naršymo svetainėje užtikrinimui ir svetainės lankomumo statiskos rinkimui.

Svetainės lankytojų informavimas
Internetinės svetainės lankytojai apie svetainėje naudojamus slapukus yra informuojami UAB „Expertus Vilnensis” internetinės svetainės puslapyje Svetainės privatumo politika.

Svetainės lankytojų sutikimas
Šios internetinės svetainės lankytojų sutikimo naudoti slapukus neprašoma.

Lankytojų teisė susipažinti su naudojamais slapukais
Šios internetinės svetainės lankytojai gali susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais, panaudodami interneto naršyklės numatytajį funkcionalumą slapukų peržvalgai ir valdymui.

Lankytojų teisė atsisakyti slapukų
Šios internetinės svetainės lankytojai gali svetainėje naudojamus slapukus blokuoti arba gauti įspėjimą apie naudojamus slapukus, panaudodami interneto naršyklės numatytajį funkcionalumą slapukų peržvalgai ir valdymui.

Asmens duomenų kaupimas
Internetinės svetainės lankytojų asmens duomenys nėra kaupiami.

Atsakomybės ribos
Trečiųjų šalių internetinės svetainės, į kurias patalpintos nuorodos šioje internetinėje svetainėje, ir jose naudojami slapukai nėra šios politikos ir UAB „Expertus Vilnensis” atsakomybės objektas.

Jeigu turite klausimų arba manote, kad UAB „Expertus Vilnensis” privatumo politika ir/arba veikla pažeidžia jūsų interesus, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@exvil.lt